Informácie pre zákazníkov: Prosíme zákazníkov aby pri výbere výdajného miesta Z-Box a Alzabox volili v košíku platbu prevodom. Dobierku pri Z-Boxoch a Alzaboxoch už nepodporujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Nosiče plátov

 
178
222 1178222

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • cy tpcs 6 Novinka Tip Kód: CY-TPCSG
  Nosič plátov Cytac® TACTICAL Zelená CY-TPCS
  Momentálně nedostupné
  Taktický nosič plátov Cytac® navrhnutý tak, aby bol pohodlný, ľahký ale predovšetkým funkčný. Vyrobený z ohňovzdorného 500D Nylonu. Odolnosť proti roztrhnutiu, oderu, vode a oleju. Nastaviteľné ramenné popruhy. Sieťované vystuženie na chrbte na cirkuláciu vzduchu. Napínacie postranné pásy zaisťujú vhodnosť pre mužskú i ženskú postavu a zaistenie neodrážania pri behu. Možnosť odopnutia počas niekoľkých sekúnd vďaka ramenným a bočným rýchloupínacím prackám. 9 vakov na uloženie zásobníkov, vysielačky, lekárničky či iného potrebného vybavenia. Laser utvorené väzby pre MOLLE systém.

  €147,29 bez DPH
  €178,22
  Značka: Cytac® Záruka: 2 roky
 • cy tpcl Novinka Tip Kód: CY-TPCL
  Nosič plátov Cytac® UTILITY ČIERNA / ZELENÁ CY-TPCL
  Momentálně nedostupné
  Taktický nosič plátov Cytac® MISSION-ORIENTED navrhnutý tak, aby bol pohodlný, ľahký ale predovšetkým funkčný. Vyrobený z ohňovzdorného 500D a 1000D Nylonu. Odolnosť proti roztrhnutiu, oderu, vode a oleju. Nastaviteľné ramenné popruhy. Možnosť odopnutia počas niekoľkých sekúnd vďaka ramenným a bočným rýchloupínacím prackám. Laser utvorené väzby pre MOLLE systém. Pojme 2 dosky a ponúka spoľahlivú ochranu pokrývajúcu viac ako 0,4 m2 tela. Sieťované telo napomáha cirkulácii vzduchu aj pri potení.

  €150,88 bez DPH
  €182,56
  Značka: Cytac® Záruka: 2 roky
 • cy tpcm Novinka Tip Kód: CY-TPCM
  Nosič plátov Cytac® MILITARY ČIERNA CY-TPCM
  Momentálně nedostupné
  Taktický nosič plátov Cytac® navrhnutý tak, aby bol pohodlný, ľahký ale predovšetkým funkčný. Vyrobený z ohňovzdorného 500D Nylonu. Odolnosť proti roztrhnutiu, oderu, vode a oleju. Nastaviteľné ramenné popruhy. Vnútorná strana vesty vybavená sieťovanou látkou na cirkuláciu vzduchu. Napínacie postranné pásy. Možnosť odopnutia počas niekoľkých sekúnd vďaka ramenným a bočným rýchloupínacím prackám. 3 vaky na uloženie zásobníkov, vysielačky, lekárničky či iného potrebného vybavenia. Laser utvorené väzby pre MOLLE systém.

  €183,21 bez DPH
  €221,69
  Značka: Cytac® Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom