Informácie pre zákazníkov: Prosíme zákazníkov aby pri výbere výdajného miesta Z-Box a Alzabox volili v košíku platbu prevodom. Dobierku pri Z-Boxoch a Alzaboxoch už nepodporujeme. Ďakujeme za pochopenie.
Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 21
 

Nosič plátov Cytac® UTILITY ČIERNA / ZELENÁ CY-TPCL

 
Taktický nosič plátov Cytac® MISSION-ORIENTED navrhnutý tak, aby bol pohodlný, ľahký ale predovšetkým funkčný. Vyrobený z ohňovzdorného 500D a 1000D Nylonu. Odolnosť proti roztrhnutiu, oderu, vode a oleju. Nastaviteľné ramenné popruhy. Možnosť odopnutia počas niekoľkých sekúnd vďaka ramenným a bočným rýchloupínacím prackám. Laser utvorené väzby pre MOLLE systém. Pojme 2 dosky a ponúka spoľahlivú ochranu pokrývajúcu viac ako 0,4 m2 tela. Sieťované telo napomáha cirkulácii vzduchu aj pri potení.
Dostupnosť Zvoľte variant Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Variant
€182,56
€150,88 bez DPH
Značka Cytac®
Kategória Nosiče plátov
Záruka 2 roky
 

Taktický nosič plátov/vesta od značky Cytac® je navrhnutý tak, aby bol ľahký, pohodlný ale predovšetkým funkčný. Tento nosič je vyrobený z odolného materiálu Nylon 500 D a 1000D. Tento materiál je ohňovzdorný a využíva technológiu laserového rezania, vďaka čomu je zaistená maximálna úspora hmotnosti a nosič je tak odolný voči používaniu v extrémnych podmienkach a je tak odolný voči oderu, roztrhnutiu, vode či oleju.

Zapnutie a odopnutie je veľmi jednoduché a rýchle. Ramenné a bočné rýchloupínacie pracky umožňujú vestu odopnúť jednou rukou v priebehu niekoľkých sekúnd. Sieťované telo napomáha cirkulácii vzduchu aj pri potení, čo pri nosení vesty veľmi oceníte.

Na všetkých stranách vesty je laserovo utvorené väzby pre MOLLE systém kam je možné upnúť potrebné taktické vybavenie. Predná aj zadná strana je vybavená špeciálnymi panelmi, na ktoré je možné pomocou suchého zipsu umiestniť nápisy, odznak, domovenky či iné.

 

Hlavné prednosti:

Materiál Nylon 500 D a 1000 D

ohňovzdornosť, vodeodolnosť, oleju vzdornosť, oderu vzdornosť atď.

Nastaviteľné ramenné popruhy a bočné napínacie pásy

Sieťované telo na cirkuláciu vzduchu

Laserovo utvorené väzby pre MOLLE systém

Jednoduché upevnenie a odobratie

Pojme 2 dosky

Spoľahlivá ochrana pokrývajúca viac ako 0,4 m2 tela