Informácie pre zákazníkov: Prosíme zákazníkov aby pri výbere výdajného miesta Z-Box a Alzabox volili v košíku platbu prevodom. Dobierku pri Z-Boxoch a Alzaboxoch už nepodporujeme. Ďakujeme za pochopenie.
Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 23
 

Nosič plátov Cytac® MILITARY ČIERNA CY-TPCM

 
Taktický nosič plátov Cytac® navrhnutý tak, aby bol pohodlný, ľahký ale predovšetkým funkčný. Vyrobený z ohňovzdorného 500D Nylonu. Odolnosť proti roztrhnutiu, oderu, vode a oleju. Nastaviteľné ramenné popruhy. Vnútorná strana vesty vybavená sieťovanou látkou na cirkuláciu vzduchu. Napínacie postranné pásy. Možnosť odopnutia počas niekoľkých sekúnd vďaka ramenným a bočným rýchloupínacím prackám. 3 vaky na uloženie zásobníkov, vysielačky, lekárničky či iného potrebného vybavenia. Laser utvorené väzby pre MOLLE systém.
Dostupnosť Momentálně nedostupné
€221,69
€183,21 bez DPH
Kód tovaru CY-TPCM
Značka Cytac®
Kategória Nosiče plátov
Záruka 2 roky
 

Nosič plátov Cytac® Utility Plate Carrier – Medium (CY TPCM) prichádza s minimalistickým designom, ale plne zároveň funkčným nosičom plátov. Tento nosič využijú vojaci, strážcovia zákona alebo civilisti domácej obrany.
Taktický nosič plátov/vesta od značky Cytac® je navrhnutý tak, aby bol ľahký, pohodlný ale predovšetkým funkčný. Tento nosič je vyrobený odolného materiálu Nylon 500 D. Tento materiál je ohňovzdorný a využíva technológiu laserového rezania, vďaka čomu je zaistená maximálna úspora hmotnosti a nosič je tak odolný voči používaniu v extrémnych podmienkach a je tak odolný voči oderu, roztrhnutiu, vode či oleju.
Na všetkých stranách vesty sú laserovo utvorené väzby pre MOLLE systém, aby podporili nosenie väčšieho množstva vybavenia, ako sú nože, vysielačky, lekárničky, zásobníky atď. Predná aj zadná strana je vybavená špeciálnymi panelmi, na ktoré je možné pomocou suchého zipsu umiestniť nápisy, odznak, domovenky či iné. Odnímateľné puzdro na suchý zips na prednej doske poskytuje 3 vaky pre zásobníky; Pásy v páse sú nastaviteľné, aby zaručili perfektné padnutie pre malé aj veľké typy postavy. Rýchloupínací systém pripínania a odopínania podporuje jednoduchú manipuláciu pomocou jednej ruky.
Predná časť, postranné pásy a zadná časť nosiča sú pripravené na pripojenie akýchkoľvek MOLLE vakov, ktoré potrebujete, vrátane systému Cytac pripevňujúcej sa na MOLLE, ako je okrem iného držiak Cytac MegaFit Holster Molle.
Nastaviteľné ramenné popruhy a napínacie postranné popruhy zaisťujú perfektné padnutie a je možné ich upraviť tak, aby vyhovovali individuálnym potrebám.

Hlavné prednosti:
Materiál Nylon 500 D
ohňovzdornosť, vodeodolnosť, oleju vzdornosť, oderu vzdornosť atď.
Nastaviteľné ramenné popruhy a bočné napínacie pásy
Laserovo utvorené väzby pre MOLLE systém
Jednoduché upevnenie a odobratie
Predná odnímateľná časť s vreckami
Výsuvná zadná brzdová rukoväť
Penové polstrovanie tela pre pohodlie, tlmenie a ochranu

 

Hmotnosť 3.5 kg