Informácie pre zákazníkov: Prosíme zákazníkov aby pri výbere výdajného miesta Z-Box a Alzabox volili v košíku platbu prevodom. Dobierku pri Z-Boxoch a Alzaboxoch už nepodporujeme. Ďakujeme za pochopenie.
Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 29
 

Nosič plátov Cytac® TACTICAL Zelená CY-TPCS

 
Taktický nosič plátov Cytac® navrhnutý tak, aby bol pohodlný, ľahký ale predovšetkým funkčný. Vyrobený z ohňovzdorného 500D Nylonu. Odolnosť proti roztrhnutiu, oderu, vode a oleju. Nastaviteľné ramenné popruhy. Sieťované vystuženie na chrbte na cirkuláciu vzduchu. Napínacie postranné pásy zaisťujú vhodnosť pre mužskú i ženskú postavu a zaistenie neodrážania pri behu. Možnosť odopnutia počas niekoľkých sekúnd vďaka ramenným a bočným rýchloupínacím prackám. 9 vakov na uloženie zásobníkov, vysielačky, lekárničky či iného potrebného vybavenia. Laser utvorené väzby pre MOLLE systém.
Dostupnosť Momentálně nedostupné
€178,22
€147,29 bez DPH
Kód tovaru CY-TPCSG
Značka Cytac®
Kategória Nosiče plátov
Záruka 2 roky
 
Taktický nosič plátov/vesta od značky Cytac® je navrhnutý tak, aby bol ľahký, pohodlný ale predovšetkým funkčný. Tento nosič je vyrobený odolného materiálu Nylon 500 D. Tento materiál je ohňovzdorný a využíva technológiu laserového rezania, vďaka čomu je zaistená maximálna úspora hmotnosti a nosič je tak odolný voči používaniu v extrémnych podmienkach a je tak odolný voči oderu, roztrhnutiu, vode či oleju.
Tento nosič sa prispôsobí mužskému aj ženskému typu postavy vďaka nastaviteľným ramenným popruhom a napínacím postranným pásom. Vďaka tomu nosič skvele padne a neodráža sa napríklad pri behu. Zapnutie a odopnutie je veľmi jednoduché a rýchle. Ramenné a bočné rýchloupínacie pracky umožňujú vestu odopnúť jednou rukou v priebehu niekoľkých sekúnd.
Ramenné popruhy sú opatrené odnímateľným polstrovaním čo zaisťuje pohodlnejšie nosenie. Vnútorná strana je tiež vybavená ergonomickými výstelkami so sieťovým panelom na cirkuláciu vzduchu, čo pri nosení vesty veľmi oceníte.
Tento nosič má k dispozícii 9 vakov/vreciek na uloženie a prenos zásobníkov, vysielačky, lekárničky atď. Predný diel s vreckami je odnímateľný, takže ho možno rýchlo a ľahko odňať. Na všetkých stranách vesty je laserovo utvorené väzby pre MOLLE systém kam je možné upnúť potrebné taktické vybavenie. Predná aj zadná strana je vybavená špeciálnymi panelmi, na ktoré je možné pomocou suchého zipsu umiestniť nápisy, odznak, domovenky či iné.

Hlavné prednosti:
Materiál Nylon 500 D
ohňovzdornosť, vodeodolnosť, oleju vzdornosť, oderu vzdornosť atď.
Nastaviteľné ramenné popruhy a bočné napínacie pásy
Sieťové vystužené panely na cirkuláciu vzduchu
Laserovo utvorené väzby pre MOLLE systém
Jednoduché upevnenie a odobratie
9 vakov na uloženie vybavenia

 

 

Hmotnosť 3.5 kg