• 1 z 9
 

Puškohľad NINOX FIRE 3.5-25x56 SFP

 

Vysoko kvalitný puškohľad so zväčšením 3.5 - 25 x a objektívom 56 mm od značky Ninox Fire. Zaujme nielen svojimi vlastnosťami, jednoduchým ovládaním ale aj skvelou cenou.
Tubus s priemerom 35mm. Telo puškohľadu vyrobená z hliníkovej zliatiny 6061 T6 a povrchovou úpravou tvrdý elox. Telo plnené dusíkom. Odolnosti voči vode a ochrana proti zahmlievaniu. Stranová a výšková korekcia s uzamknutím nastavených hodnôt. Magnetické krytky objektívu a okuláru. Korekcia paralaxy od 20 m až nekonečno. Leptaná zámerná osnova s jedenástimi stupňami intenzity prisvietenie.
+ V balení tiež nájdete slnečnú clonu a základné taktické duralové dvojdielne montážne krúžky (tri skrutky). Výška krúžkov = 40 mm

Dostupnosť Vyprodáno
€978,30
€808,51 bez DPH
   
Kód tovaru P-NF-3.5-25
Značka Ninox Fire
Kategória Puškohľady
Záruka 2 roky
 

Vysoko kvalitné puškohľad od značky Ninox Fire, ktorý Vás nadchne ako svojou kvalitou a kompaktnosťou, ale aj samotnú cenou.
Dizajn:
Puškohľad je navrhnutý tak, aby bol kompaktný a po všetkých stránkach poskytoval svojmu užívateľovi rýchle a jednoduché ovládanie. Tubus puškohľadu má priemer 35 mm. Objektív s priemerom 56 mm poskytuje vyššiu svetelnosť a kvalitné podanie obrazu. Okulár aj objektív sú vybavení magnetickými krytkami pre ľahkú a rýchlu manipuláciu. Vďaka tomu, že krytky sú magnetické nie je nutné krytku dávať dole z puškohľadu, takže krytku nikdy nestratíte. Súčasťou balenia je aj slnečná clona.
Materiál:
Telo puškohľadu je vyrobené z hliníkovej zliatiny 6061 T6. Tento materiál vyniká vďaka svojim výborným vlasti, ktorými sú pevnosť, odolnosť ale zároveň je zachovaná ľahkosť. Povrch puškohľadu je opatrený čiernou adonozací, tzv. Eloxom. Eloxovaním - adonizací sa zvýši ako odolnosť na poveternostné vplyvy, ochrana proti korózii ale zvýši sa aj mechanická oteruvzdornosť povrchovej vrstvy.
Vnútro tela puškohľadu je plnený plynom - dusíkom. Dusíkové plnenie zamedzuje zahmlievaniu optiky zvnútra.
Povrchová úprava šošoviek puškohľadu:
Šošovky puškohľadu majú povrchovú úpravu FMC (Fully Multi-coated). Samotná šošovka puškohľadu je ošetrená - má viac vrstvou ochranou antireflexnú úpravu. Táto povrchová úprava zabezpečuje lepšiu priepustnosť svetla a tiež ostrosť optiky. Povrchová úprava šošoviek FMC je využívaná u vysoko kvalitných optických zariadení.
Zámerná osnova:
Puškohľad 3.5-25x56 je v druhej ohniskovej rovine a jeho zámerná osnova sa pri približovaní nezväčšuje. Čistá zámerná osnova s ​​osvetlenou stredovou bodkou. Navyše je táto zámerná osnova leptaná priamo do skla. Zámerná osnova má červené prisvietenie, kedy je možné voliť medzi 11 stupňami intenzity jasu.
Výšková a stranová korekcia: Komínky stranové a výškové korekcia majú veľmi presné a čisté ovládanie. 1 klik sa rovná 0.1 mrad. Komíniky sú vybavené zámkom, vďaka čomu nemôže dôjsť k samovoľnému či nechcenému posunutiu už nastavených hodnôt. Ak chcete nastaviť jednu z týchto hodnotením, stačí komín vytiahnu, nastaviť požadovanú hodnotu a komínok opäť zacvaknú nadol, teda uzamknúť.
Okrem komínkov pre nastavenie výškovej a stranovej korekcie je puškohľad vybavený aj komínky pre korekciu paralaxy a to 20 m do nekonečna.

 

Technické parametre:

Zväčšenie: 3.5 - 25 x

Priemer objektívu: 56 mm

Ohnisková rovina: SFP

Priemer tubusu: 35 mm

Materiál - tubus: Letecký hliník 6061 T6

Povrchová úprava: Adonizace - eloxovanie

Zámerný kríž: Leptaná zámerná osnova

Očný reliéf: '@LX (mm) = 120 /' @HX (mm) = 90

FOV: '@LX (m. @ 100 m) = 10,4 /' @HX (m. @ 100 m) = 1,4

Vzdialenosť výstupnej pupily: 8mm - 2,24 mm

Povrchová úprava šošoviek: FMC - (Fully multi coating)

Systém rýchleho zaostrovania: ÁNO

Osvetlená zámerná osnova: ÁNO

Farba osvetlenia zámernej osnovy: Červená

Napájanie: batéria CR2032

Priepustnosť svetla: 90%

Odolnosť voči spätnému rázu (G 's / times): 1000G / 100 times

Rozsah nastavenia (W / E): 0.1mil

Počet klikov na jedno otočenie: 100

Vodeodolnosť: ANO

Odolnosť voči zahmlievaniu: ÁNO

Odolnosť voči spätnému rázu: ÁNO

Výšková elevácie (MOA): 80

Stranová elevácie (MOA): 64

Dioptrická korekcia: ÁNO

Nastavenie paralaxy: 20 m - nekonečna

Uzamknutie paralaxy: ÁNO

Váha: 1025 g

Celková dĺžka: 350 mm

Obsah balenia: Puškohľad 3.5-25x56 + slnečná clona + taktickej dvojdielne montážne krúžky s tromi skrutkami (Výška 4 cm - od vrcholu lišty po stred tubusu)

Hmotnosť 0.9 kg