Informácie pre zákazníkov: Prosíme zákazníkov aby pri výbere výdajného miesta Z-Box a Alzabox volili v košíku platbu prevodom. Dobierku pri Z-Boxoch a Alzaboxoch už nepodporujeme. Ďakujeme za pochopenie.
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 14
 

Multifunkčné Náradie NexTool - TaoBar

 

Taobar je multifunkčný nástroj na každodenné nosenie, je veľmi univerzálny a užitočný. Malý a ľahký a vďaka tomu ho môžete mať stále pri sebe napríklad pripnutý na kľúčoch. Vyznačuje sa kosáčikovým dizajnom a nepriľnavou vrstvou teflónu. Čepeľ s jedinečným dizajnom háčika, ktorý chráni vaše výrobky pred poškodením a zabraňuje priľnavosti lepivých materiálov a nečistôt napríklad pri otváraní kartónov. TaoBar využijete nielen ako otvárač krabíc, ale aj viacúčelový nástroj fungujúci ako plošný skrutkovač, odstraňovač klincov, otvárač fliaš a nožík. Vďaka vynikajúcej veľkosti kľúča, funkčnej rozmanitosti a veľkej prenositeľnosti a praktickosti je TaoBar naozaj dobrou voľbou ako pre osobné použitie, tak aj ako darček.

Dostupnosť Vyprodáno
€19,96
€16,50 bez DPH
   
Kód tovaru O-NT-KT5016
Značka NexTool
Kategória Nože
Záruka 2 roky
 

Technické parametre:

Materiál čepele: SandVik 12C27 - Oceľ s vysokou koróziivzdornosťou a odolnosťou voči opotrebovaniu

Materiál rukoväte: 2Cr13 - martenzitická nerezová oceľ s magnetickými vlastnosťami, dobrou odolnosťou proti korózii a vysokou tvrdosťou v kalenom stave

Povrchová úprava čepele: Teflon

Povrchová úprava rukoväte: Titanium Plating

Váha: 16.1 g

Hmotnosť 0.016 kg