Novinka Zväčšiť
 

Preťahovacie tŕň ODEON - 8.6 mm / .338

Neohodnotené
 

Kvalitný hliníkový preťahovacie tŕň pre kaliber 8.6mm / .338.

Dostupnosť Skladem
€5,42
€4,48 bez DPH
   
Kód tovaru C-PTA-8.6
Značka ODEON OPTICS
Kategória Tŕne
Záruka 2 roky
 

Hliníkový preťahovacie trh / jag ODEON pre odstránenie aj takého znečistenia, ktoré môžu "prehliadnuť" aj klasické mosadzné preťahovacie tŕne. Pri preťahovanie udržuje čistiaca handričku / patch vždy v správnej polohe, vďaka čomu je zabezpečené dokonalé a maximálne vyčistenie Vašej zbrane.

Určenie ráže, pre ktorých je daný preťahovacie tŕň určený, nájdete vždy na originálnej krabičke, v ktorej sa tŕň nachádza.

Použitie:

Na vytěrákovou tyč naskrutkujte naťahovacie tŕň, určený pre daný kaliber zbrane, ktorou sa chystáte vyčistiť. Na preťahovacie trh napichnite čistiaca handrička (clean patch) a vsuňte ho do hlavne. Ak je čistiaca handrička od nečistôt, proces čistenia opakujte.

Pozn: Ak preťahovacie tŕň s čistiacim handričkou prechádza hlavní bez primeraného odporu, uistite sa či je zvolená správna veľkosť preťahovacieho tŕňa podľa kalibru vašej zbrane. Naopak ak nie je možné tŕň s čistiacim handričkou prestrčiť s primeraným odporom, potom najprv skontrolujte či je zvolená správna veľkosť použitého tŕňa, poprípade máličko zastrihnite čistiaci handru.

Hmotnosť 0.03 kg