Informácie pre zákazníkov: Prosíme zákazníkov aby pri výbere výdajného miesta Z-Box a Alzabox volili v košíku platbu prevodom. Dobierku pri Z-Boxoch a Alzaboxoch už nepodporujeme. Ďakujeme za pochopenie.
Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Predĺžené ochranné puzdro na optiku so slnečnou clonou a návlekom na hlaveň ODEON

 
Predĺžené ochranné puzdro na optiku s nasadenou slnečnou clonou. Tri zapínacie popruhy. Na oboch bokoch popruh na suchý zips. Pútko na nosenie v ruke. Predná strana vybavená suchým zipsom pre štítok či patch. K puzdro je pomocou odnímateľného popruhu sprevádza krátky puzdro / návlek na hlaveň. Odolný a pevný materiál.
Dostupnosť čoskoro v predaji
€34,74
€28,71 bez DPH
   
Kód tovaru CZ-005-L
Značka ODEON OPTICS
Kategória Tašky a puzdrá na zbrane
Záruka 2 roky
 
Ide o predĺžené ochranné puzdro optiky, ktoré sa nasadí na vašu optiku a upne sa pomocou troch nastaviteľných praciek. Toto puzdro je predĺžené, aby bolo možné ho nasadiť aj na optiku, ktorá je vybavená slnečnou clonou. Puzdro obopne optiku a tak ju chráni ako proti nárazom či nepriaznivému počasiu. Bočné strany puzdra sú staviteľné pomocou suchého zipsu. Toto puzdro sa skladá z dvoch častí. Prvou a hlavnou časťou je samotné puzdro optiky. Druhou časťou je potom návlek na hlaveň, ktorý je k hlavnému puzdru pripojený nastaviteľným popruhom. Je možné teda nastaviť dĺžku podľa dĺžky hlavne. Puzdro je vyrobené z odolnej pevnej tkaniny so silným a pevným polstrovaním. Je vybavené pútkom pre možnosť nosenia v ruke.
Rozmery:
Dĺžka: 556 mm
Výška: 160 mm
Šírka: 50 mm
Dĺžka návleku hlavne: 185 mm
Výška návleku hlavne: 85 mm
Šírka návleku hlavne: 25 mm
Váha: 350 g
Hmotnosť 0.55 kg