Informácie pre zákazníkov: Prosíme zákazníkov aby pri výbere výdajného miesta Z-Box a Alzabox volili v košíku platbu prevodom. Dobierku pri Z-Boxoch a Alzaboxoch už nepodporujeme. Ďakujeme za pochopenie.
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Guľová hlava pre statív Leofoto YB-75LC

 

Vyrovnávacia guľová hlavica statívu s vodováhou a rýchloupínacie páčkou pre jednoduché a rýchle pripevnenie adaptéra či držiaku upínajícího zbraň. Hlavica je vybavená odnímateľným háčikom pre pripevnenie závažia.

Dostupnosť Vyprodáno
€195,61
€161,66 bez DPH
   
Kód tovaru S-LF-KH-L
Značka LEOFOTO
Kategória Statívy
Záruka 2 roky
 

Táto guľová hlavica slúži na vyrovnávanie a otáčanie zbrane na statíve podľa potreby strelca. Adaptér sa zbraní do hlavice možno upnúť veľmi ľahko a rýchlo, a to aj vďaka rýchloupínacie páčke. Hlavica je vybavená vodováhou a tiež meradlom na vrchnej strane hlavice po oboch stranách. Pri tejto hlavice je tiež prídavný odnímateľný háčik pre pripevnenie závažia pre väčšiu stabilitu statívu.

Hlavica je vyrobená z veľmi ľahkého ale zároveň veľmi pevného materiálu - Letecký hliník. Ako povrchová úprava je tu použitý tvrdý elox, čo chráni hlavicu proti poškriabaniu. Zbraň do hlavice upnete pomocou adaptéra Leofoto GS-1, ktorý sa upevní na rail zbrane alebo pomocou držiaka Leofoto GS-2, kde je zbraň upnutá do čeľustí držiaka.

Technické parametre:

Váha: 382 g

Výška: 174 mm

Priemer hlavice: 75 mm

Materiál: Letecký hliník 6061

Povrchová úprava: Tvrdý elox

Závit skrutky: 3/8 "

Hmotnosť 0.382 kg