Informácie pre zákazníkov: Prosíme zákazníkov aby pri výbere výdajného miesta Z-Box a Alzabox volili v košíku platbu prevodom. Dobierku pri Z-Boxoch a Alzaboxoch už nepodporujeme. Ďakujeme za pochopenie.
Novinka Tip Zväčšiť
 • 1 z 10
 

Kamera pre šport

 

Športové kamera pre nahrávanie Vašich športových zážitkov. Je vhodná pre rôzne druhy športov vďaka možnosti pripevnenie na helmu, bicykel či zbraň. Cool desing, kladnost a jednoduché ovládanie.

 • Profesionálny hands-free 2 Mega Pixely HD Sport Kamera
 • Cool dizajn kamery, odolnosť proti sklzu, vode, nárazom, vode atď .....
 • Režim video / foto
 • Nastavenie dátumu a času
 • Jednoduchá športové kameru, iba jedno tlačidlo - stlač a choď.
 • Jednoduchá inštalácia na helmu, bicykel či zbraň.
 • Vhodné ako rôzne druhy športov - lyžovanie, korčuľovanie, plavbu na lodi, cyklistiku, turistiku, skateboarding a ďalšie ....
Dostupnosť Vyprodáno
€86,52
€71,50 bez DPH
   
Kód tovaru KSA1-01
Kategória Ostatné
Záruka 2 roky
 

Zapnutie kamery a záznamu:

Do slotu vložte pamäťovú kartu. Následne stlačte a podržte tlačidlo, kým sa nerozsvieti červená kontrolka a kamera nezavibruje - kamera je zapnutá. Počkajte 1-2 sekundy, následne sa rozsvieti zelená kontrolka, kontrolka bude blikať rýchlo - fotoaparát začne automaticky nahrávať. Nahrávanie zastavíte opätovným stlačením tlačidla, kamera zavibruje a zelená kontrolka prestane blikať. Kamera automaticky uloží nahraný súbor. Kameru vypnete dlhým stlačením tlačidla kým kamera nezavibruje a kontrolky nezhasnú. Teraz je kamera vypnutá.

Nahrávanie pri nabíjaní:

Vložte pamäťovú kartu do slotu. Stlačte a podržte tlačidlo, pripojte kameru k PC pomocou USB kábla. Potom čo kamera zavibruje uvoľnite tlačidlo a červená a zelená kontrolka sa rozsvieti. Teraz je kamera v pohotovostnom režime. Opäť stlačte tlačidlo, kamera opäť zavibruje a zelená kontrolka začne rýchlo blikať - teraz kamera nahráva. Po opätovnom stlačení tlačidla kamera znovu zavibruje a zelená kontrolka prestane blikať - teraz kamera prestala nahrávať a video sa automaticky uloží.

Foto:

Keď je kamera v pohotovostnom režime stlačte a podržte tlačidlo na 2 sekundy, kamera 2x zavibruje a rozsvieti sa červená kontrolka - kamera je prepnutá do režimu fotografovania. Snímka zaobstaráte stlačením tlačidla (blikne zelená kontrolka, kamera zavibruje) a snímka sa automaticky uloží. Prepnutie späť do režimu videa vykonáte opätovným stlačením a podržaním tlačidla na 2 sekundy, kedy kamera opäť 2x zavibruje a rozsvieti sa obe kontrolka. Kameru vypnete stlačením tlačidla dlhšom než 3 sekundy, kamera zavibruje a kontrolky zhasnú.

Prehrávanie a uloženie záznamu do PC:

Karta musí byť stále v slote. Pripojte kameru do PC pomocou USB kábla. Vyčkajte až PC zariadenia načíta (môže trvať niekoľko sekúnd), následne otvorte zariadenie kamery v PC a teraz môžete záznamy uložené na karte preniesť do vášho PC či súbory z karty zmazať. Následne odpojte kameru od PC.

Nabíjanie:

Pripojte kameru k PC pomocou USB kábla (kábel je súčasťou balenia) či do nabíjačky. Ak bliká červená kontrolka zariadenie sa nabíja. Po uplynutí 2 hodín môže červená kontrolka prestať blikať, ale zostane svietiť - nechajte kameru nabíjať ešte hodinu aby ste zabezpečili dostatočne dobitia batérie. Odpojte kameru z PC či nabíjačky.

 

Nastavenie dátumu a času:

Vytvorte nový ".txt" súbor a pomenujte ho ako "time .txt". Následne zadajte správny dátum a čas do súboru podľa nižšie uvedeného formátu napr .: 2018-01-02-04-05-00

Tipy: 2018 - rok / 01 - mesiac / 02 - deň / 04 - hodina / 05 - minúty / 00 - sekundy

- uložte súbor a skopírujte ho na SD kartu kamery. Odpojte kameru od PC, reštartujte a nahrajte - dátum a čas sú teraz úspešne upravené.

Technické parametry:

Obrazový snímač

CMOS

Úhel záznamu

120/60 stupňů

Rozlišení záznamu

1280X720   1920X1080

Snímková frekvence 

30 fps

Formát videa

AVI

Velikost videa

75 MB/ minuta

Doba záznamu videa

20 minut

Formát fotografií

JPEG

Rozlišení fotografií

2560x1440   1280x720

Vibrace

Ano

Časový otisk

Volitelný

USB rozhraní

USB 2.0

Paměť

Vnitřní paměť není. Nutné vložení SD karty až 32 GB

Výdrž baterie

Více jak 2.5 hodiny

Doba nabíjení baterie

Cca. 3 hodiny

Barva

Černá

Rozměry

9.5 x 2.8 x 2.8 cm

Hmotnost

70 g / 64 g

 

Upozornenie:

 • Nepoužívajte kameru v extrémnom teple, chlade, prašnému či vlhkom prostredí.
 • Nepoužívajte kameru vo veľmi tmavom či silnom svetle, obraz nemusí byť kvalitné a môže dôjsť k poškodeniu objektívu.
 • Kamera je odolná voči nárazom nie nárazuvzdorná.
 • Nepoužívajte kameru vo vode - kamera je vodeodolná nie vodotesná. Ak sa do zariadenia dostane voda, čo najskôr ho vysušte.
 • Do kamery je nutné vložiť microSD kartu.
 • Ak nepoužívate kameru viac ako 2 mesiace je nutné ju nabiť opäť.
 • V čase nahrávania či sťahovanie súborov do PC kameru neodpájajte - mohlo by dôjsť k poškodeniu záznamov či kamery.
 • Nezodpovedáme za stratu dát, ktorá môže byť spôsobená poškodením kamery, neodbornou opravou, nesprávnou manipuláciou či z iných dôvodov. Vždy postupujte podľa návodu a svoje záznamu včas zálohujte.
 • Nikde neopravujte kameru sami, môže dôjsť k narušeniu tesnenia a zaniká tým záruka na toto zariadenie. V prípade akýchkoľvek problémov či otázok vždy kontaktujte predajcu.
Hmotnosť 0.1 kg