Informácie pre zákazníkov: Prosíme zákazníkov aby pri výbere výdajného miesta Z-Box a Alzabox volili v košíku platbu prevodom. Dobierku pri Z-Boxoch a Alzaboxoch už nepodporujeme. Ďakujeme za pochopenie.
Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 20
 

Zbraňové LED svietidlo Nextorch WL60 - Zelený laser

 

Taktické LED svietidlo. Výkon 700 Lumenov. Dosvit 320m. Odolná konštrukcia. Jednoduché ovládanie. Výber zo 4 svetelných režimov. Kompatibilný s diaľkovým spínačom. Upevnenie na Picatinny lištu MIL-STD 1913. Zelený laser. Odolnosť voči pádu z 2 metrov aj vode IPX7.

Dostupnosť Momentálně nedostupné
€323,91
€267,69 bez DPH
   
Kód tovaru WL60
Značka NexTool
Kategória Baterky a svietidlá
Záruka 2 roky
 

Taktické LED svietidlo od výrobcu NexTorch pre dlhé zbrane je spoľahlivé a praktické príslušenstvo k Vašej zbrani. Dokáže podať výkon až o sile 700 lúmenov. Sústredený svetelný lúč Vám zaistí dokonalý prehľad o situácii v tme priamo pred Vami, ale aj periférne, dosvit svetelného kužeľa je až úctyhodných 320 metrov.
Biele LED svetlo a zelený laserový zameriavač v jednom, to je taktické svietidlo pre dlhú zbraň. Má nezávislé spínače, jednoduché a intuitívne ovládanie, sľubujúce okamžitý prístup do režimov aj v nevyhovujúcom prostredí. Môžete si vybrať z troch režimov použitia bieleho svetla: vysoký (700lm), nízky (100lm) a obranný stroboskop. Môžete si navyše sami zvoliť medzi dvoma režimami svietenia, a to buď stále, alebo momentálne.
WL60 je kompatibilný s taktickým diaľkovým spínačom, u ktorého je ovládanie rovnaké ako u spínača svietidla. Využijete rýchle prepínanie režimov a použitie inovatívneho systému Rail Mount, ktorý je vhodný pre všetky štandardné lišty. Napájaná nabíjacou batériou 18650, ktorá je súčasťou balenia, možno však využiť aj dve CR123A batérie.
Svietidlo NexTorch WL60 je vyrobené z ľahkého a zároveň veľmi odolného materiálu, ktorým je letecký hliník 6061-T6. Ten je navyše opatrený povrchovou úpravou vo forme tvrdenia anodizáciou typu II, ktorá chráni svietidlo proti ľahkému poškriabaniu. Svietidlo navyše spĺňa štandard vodeodolnosti proti postrekovej vode IPX-7. Odolnosť proti pádu z výšky výrobcu zaručuje do 2 metrov.
Optický systém svietidiel Nextroch je charakteristický prepracovanosťou, výkonom aj odolnosti. Použité LED od najvyznamnejších svetových výrobcov patria k tomu najlepšiemu na trhu s garanciou výdrže viac ako 50 000 hodín. Ultra číre šošovky ponúkajú špičkovú svetelnú priepustnosť a pritom vysokú odolnosť proti prasknutiu či poškriabaniu. K celkovému dokonalému výkonu potom prispieva technológia cylindrov, v ktorých sú žiarovky uložené a to predovšetkým vďaka optimálnemu tvaru aj lesku povrchu. To zaručuje maximálny prenos svetla i jeho zaostrenie podľa účelu použitia každého svietidla.

Technické Parametre:
výkon: až 700 lúmenov
dosvit: až 320 metrov
výdrž: 1hod 30min (max) / 12hod (min) / 40hod (laser)
dióda: biela LED, zelený laser
napájanie: 1x nabíjacia batéria 18650 (súčasťou balenia) alebo 2x CR123A
režim svietenia: stále alebo momentálne
upínanie: Picatinny lišta
vodeodolnosť: do 1 metra (IPX7)
páduodolnosť: do výšky 2 metrov
materiál: letecký hliník 6061-T6 tvrdený anodizáciou typu II
rozmery: dĺžka 116 mm, výška 72 mm, šírka 33 mm
váha: 219 gramov (bez batérie)
** Všetky svietidlá NexTORCH sú certifikované podľa celosvetovo uznávaného amerického ANSI/NEMA FL1 štandardu, ktorý zaručuje, že udávané hodnoty sú merané jednotnou metodikou a tieto hodnoty sú garantované. Viete teraz, ako boli hodnoty merané a že udávané parametre sú pravdivé.**

OBSAH BALENIA:
svietidlo NexTorch WL60
1x nabíjacia batéria 18650
diaľková spúšť
Rail lišta na upevnenie diaľkovej spúšte
nabíjací USB kábel
návod na obsluhu

Hmotnosť 0.219 kg