Informácie pre zákazníkov: Prosíme zákazníkov aby pri výbere výdajného miesta Z-Box a Alzabox volili v košíku platbu prevodom. Dobierku pri Z-Boxoch a Alzaboxoch už nepodporujeme. Ďakujeme za pochopenie.
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Taktické svietidlo na zbraň NexTorch WL30 3v1 - Svietidlo - Zelený laser - IR laser / 400 Lumenov

 

Novinka od značky NexTorch. Všestranná a výkonná taktické svietidlo 3v1. Integruje biele svetlo, zelený laser a infračervený laser do kompaktného taktického svietidla o výkone 400 Lumenov. Využitie zeleného a IR laseru pre lepšiu presnosť zameranie. Tri spínače, každý pre jednotlivý svetelný zdroj, skvelé pre jasnú a jednoduchú manipuláciu. Kompatibilný s koľajnicou Picatinny a Glock rail. Rýchla montáž i demontáž.

Dostupnosť Vyprodáno
€304,30
€251,49 bez DPH
   
Kód tovaru S-WL30
Značka NexTorch
Kategória Baterky a svietidlá
Záruka 2 roky
 

Taktické svietidlo 3v1. Toto svetlo kombinuje baterku o výkone 400 Lumenov, zelený laser, ktorý napomáha zlepšiť presnosť zamerať cieľ a infračervené svetlo, ktoré umožňuje lepšiu orientáciu v prostredí so slabým osvetlením. Biele svetlo má dva svetelné režimy a to okamžitý a konštantný režim. Každý z týchto svetelných zdrojov má svoj samostatný spínač pre jednoduché a rýchle zapnutie požadovaného svetelného zdroja jednou rukou.

Toto taktické svetlo možno inštalovať na zbrane s koľajnicou Picatinny či vodiacu lištu GLOCK. Konštrukcia svietidla je navrhnutá tak, aby bolo možné svietidlo pevne a stabilne upevniť na zbraň ale zároveň bola inštalácia a demontáž veľmi rýchla a jednoduchá.

- ak je spustený Infračervený laser potom sa u spínača rozsvieti indikátor, vďaka ktorému vždy viete či je IR zapnutý alebo nie.

- Pomocou šesťhranného kľúča je možné nastaviť horizontálne i vertikálne pozíciu Zeleného lasera aj IR lasera.

- Baterka je konštruovaná z ľahkého ale zároveň pevného materiálu (letecký hliník) a ako povrchová úprava je tu využité eloxovanie (tvrdý elox). Svietidlo má hmotnosť iba 115 gramov

- Vodeodolnosť IPX4 - proti striekajúcej vode (voda strieka na zariadenie zo všetkých uhlov, pri tlaku 50-150 kN / m2, v množstve 10 litrov za minútu po dobu najmenej 5 minút

 

Technické parametre:

Svetelný zdroj: LED / Laserové ukazovadlo
Maximálny výkon: Biele svetlo 400 lumenov / Zelený laser <5 mW / IR laser <5 mW
Prevádzková doba: Biele svetlo 1h 30min / Zelený laser 10 h / IR laser 24 h
Dosvit: Biele svetlo 110 m / Zelený laser - / IR laser -
Odolnosť voči pádu: 1 m
Vodeodolnosť: IPX4
Materiál: Letecký hliník 6061-T6
Povrchová úprava: Tvrdý elox
Rozmery: 80 mm x 40 mm x 45 mm
Hmotnosť: 115 g (bez batérie)
Batérie: 1x CR 123A
Hmotnosť 0.115 kg