Informácie pre zákazníkov: Prosíme zákazníkov aby pri výbere výdajného miesta Z-Box a Alzabox volili v košíku platbu prevodom. Dobierku pri Z-Boxoch a Alzaboxoch už nepodporujeme. Ďakujeme za pochopenie.
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 18
 

TAKTICKÁ SVIETIDLÁ NA ZBRAŇ NEXTORCH WL13 - 1300 LUMENOV

 

Kompaktné a ľahké pištoľové svietidlo. Maximálny výkon 1300 lúmenov. Dosvit 180 metrov. Jednoduchá inštalácia aj odobratie jednou rukou. Kompatibilný s koľajnicami Picatinny a GLOCK. Vyrobená z leteckého hliníka. Eloxovaný povrch. Odolná proti nárazu až do 1 m. Vodeodolnosť IPX7.

Dostupnosť Momentálně nedostupné
€169,56
€140,13 bez DPH
Kód tovaru WL13GL
Značka NexTorch
Kategória Baterky a svietidlá
Záruka 2 roky
 

Spoľahlivé a praktické LED svietidlo WL 13 GL od NexTORCH pre ručné strelné zbrane pre taktické využitie či sebaobranu. Maximálny výkon 1300 lúmenov. Dosvit svietidla je až 180 metrov a vďaka sústredenému svetelnému lúču máte zaistený dokonalý prehľad o situácii v tme pred Vami či vedľa Vás.
Svietidlo má 2 svetelné režimy - stály a momentálny.
Dizajn a ergonomické spracovanie svietidla je vhodné pre praváka aj ľaváka. Je konštruovaná pre rýchloupínanie či rýchloodopínanie pomocou uťahovacieho kolieska, ktoré je umiestnené na tele svietidla. Je možné ju upevniť na akúkoľvek pištoľ, ktorá je vybavená Picatinny lištou alebo Glock railom.
Je vyrobená z leteckého hliníka 6061-T6, ktorý je ľahký ale zároveň veľmi odolný a pevný. Navyše má svietidlo povrchovú úpravu v podobe tvrdenia anodizáciou typu II, čo chráni svietidlo proti ľahkému poškriabaniu. Vodeodolnosť IPX-7 do hĺbky 1 metra a páduvzdornosť z výšky do 1 metra.

LED svetlo patrí k jednému z najlepších na trhu s garanciou viac ako 50 000 hodín. Vďaka ultra čírym šošovkám je zaistená perfektná svetelná priepustnosť ale zároveň odolnosť proti prasknutiu alebo poškriabaniu.

Technické parametre:
výkon: 1300 lúmenov
dosvit: 180 metrov
výdrž: 3h 15 minút
Svetelný zdroj: OSRAM P9 LED
napájanie: 2x batéria CR123A / 2x 16340
režim svietenia: stále alebo momentálne
upínanie: Picatinny, Glock rail
vodeodolnosť: do 1 metra (IPX-7)
páduodolnosť: do výšky 1 metra
materiál: letecký hliník 6061-T6 tvrdený anodizáciou typu II
rozmery: Dĺžka 82 mm, Výška 39 mm, Šírka 36 mm
váha: 89 g (bez batérie)
** Všetky svietidlá NexTORCH sú certifikované podľa celosvetovo uznávaného amerického ANSI/NEMA FL1 štandardu, ktorý zaručuje, že udávané hodnoty sú merané jednotnou metodikou a tieto hodnoty sú garantované. Viete teraz, ako boli hodnoty merané a že udávané parametre sú pravdivé.**

Hmotnosť 0.1 kg