Informácie pre zákazníkov: Prosíme zákazníkov aby pri výbere výdajného miesta Z-Box a Alzabox volili v košíku platbu prevodom. Dobierku pri Z-Boxoch a Alzaboxoch už nepodporujeme. Ďakujeme za pochopenie.
  • 1 z 22
 

Svietidlo Klarus XT21X - 4000 Lumenov

 

Vykoná taktické svietidlo Klarus XT21X s výkonom 4000 lumenov a dosvitom až 316 metrov. 7 Svetelných režimov. Odolnosť voči pádu z výšky 1 metrov a odolnosť voči vode IPX-8. Vhodná ako pre taktické, záchranárske, vojenské, policajné a poľovnícke účely ale aj pre bežné používanie.

Dostupnosť Vyprodáno
€169,56
€140,13 bez DPH
   
Kód tovaru XT11X
Značka KLARUS
Kategória Baterky a svietidlá
Záruka 2 roky
 

Klarus XT21X je najvyšším modelom taktické série XT. Využíva CREE XHP70.2 P2 LED v studenom odtieni svetla 6500K s maximálnym výkonom svietivosti až 4000 lúmenov a dosvit 316 metrov. Toto svetlo je skvelou voľbou pre záchranné či pátracie operácie v ťažko prístupných oblastiach. Táto LED svietidlo sa vyznačuje aj dizajnom dvojitého koncového taktického spínača XT Series, ktorý umožňuje jednoduché zapnutie, vypnutie a prepínanie jednotlivých režimov. Tiež má integrovaný aj bočné spínač, ktorý môže byť tiež použitý pre ovládanie svietidla. Obsahom balenia je aj kábel Micro USB, výkonný Li-ion akumulátor novej generácie typ 21700 s obrovskou kapacitou 5000mAh.
Svietidlo sa dá nabíjať rýchlo, ľahko a bezpečne na akomkoľvek počítači alebo inom zariadení s USB portom. Bočné prepínač je vybavený indikátorom stavu nabíjania, ktorý vám dá vedieť, kedy sa Li-ion akumulátor v tele svietidla nabíja, a kedy je pripravený na použitie.


K dispozícii je hneď niekoľko režimov a módov svietenia.


Dva prevádzkové módy:
1) Taktický - ktorý sa skladá zo zábleskového režimu STROBE a Turbo 100% režime
2) Outdoorový mód - ktorý sa skladá z TURBO 100% a Ultra nízkeho režime + zábleskový režim SOS.

- Túto svietidlo využijete v najrôznejších situáciách a je pripravené na všetko sa svojím unikátnym systémom režimov pre dve rôzne operácie. U taktického režime sú režimy ľahko k dispozícii, rovnako ako prístup k bočnému spínaču a duálnemu koncovému spínačmi.
Svietidlo má odolnú a pevnú konštrukciu tela, ktoré je vyrobené z kvalitného leteckého tvrdeného hliníka. Odolnosť voči vode podľa štandardu IPX-8 (ponor do 25 metrov) a odolnosť proti pádu z výšky 1m, je samozrejmosťou. Svietidlo je vhodná najmä pre taktické, lovecké, záchranárske, vojenské a policajné účely. Svoje uplatnenie však nájde aj pri použití v bežnom živote.

Technické parametre:
Použitá LED: CREE XHP70.2 P2 LED
Farba svetla: Studená biela 6500K
Životnosť LED: 50000 hod.
Maximálny výkon: 4000 lumenov
Dosvit lúča: 316 metrov
Napájanie: 1x 21700 15A 3,6V
Počet režimov v základnom taktickom móde: 7 Režimov
Povrch reflektora: OP - Pomarančová kôra
Materiál: letecký hliník Premium Type III hard-elox
Maximálna výdrž svietenia: 1,2hod. (Max. Výkon)
Maximálna výdrž svietenia: 200hod. (Min. Výkon)
Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
Vodeodolnosť: podľa štandardu IPX-8
Rozmery: Celková dĺžka: 16,1cm, Priemer tela: 2,75m, Priemer hlavy: 4,1cm
Váha: 158g (bez akumulátora / batérie)

Hmotnosť 0.5 kg