Informácie pre zákazníkov: Prosíme zákazníkov aby pri výbere výdajného miesta Z-Box a Alzabox volili v košíku platbu prevodom. Dobierku pri Z-Boxoch a Alzaboxoch už nepodporujeme. Ďakujeme za pochopenie.
Tip Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Čelovka TrustFire HL3R - 200 lumenov

 
Ľahká a výkonná nabíjací čelovka s výkonom 200 lumenov a dosvitom 50 metrov. USB nabíjanie. 3 svetelné režimy. Vodeodolnosť IPX-4. Možnosť nastavenia sklonu.
Dostupnosť Iba 1 kus
€26,04
€21,52 bez DPH
   
Kód tovaru B-TF-HL3R
Značka TrustFire - Odeon Optics exkluzivní distributor pro evropský trh
Kategória Baterky a svietidlá
Záruka 2 roky
 
  • Výkonná a ľahká čelovka, nabíjané pomocou USB portu.
  • Možno zvoliť medzi 3 svetelnými režimami: High / Medium / Low. Ideálne pre každodenné použitie, kempovanie, turistiku, rybárčenie či využitie v domácnosti.
  • Skvelá svietivosť: svetlomet vydáva silný lúč 200 lumenov a dosvieti až 50 metrov.
  • Prevádzková doba: Vďaka dodávanej lítiovej batérii je jej prevádzková doba až 72 hodín pri výkone 5 Lumenov, 4 hodiny pri výkone 80 Lumenov a 1,5 hodiny pri výkone 200 Lumenov.
  • Komfortnosť: Hmotnosť len 47 g. Ideálne čelovka, ktorá má široké využitie pri behu, kempovanie, rybárčenie, turistike, lovu, cyklistike, čítanie. Čelovku však využijete nielen v prírode ale aj doma napríklad pri upratovaní či kutilských činnostiach. Je odnímateľná, umývateľná a vďaka nastaviteľné gumové čelenke skvele sedí ako dospelým tak deťom.
  • Napájanie: Nabíjanie káblom cez Micro-USB port. Podporuje použitie 3 ks batérií AAA.
  • Jednoduché použitie: Je možné upraviť uhol lúča až o 60 stupňov jednoduchým pohybom nahor alebo nadol. Inteligentné pamäť svietidla, kedy po opätovnom zapnutí si svietidlo pamätá naposledy použitý svetelný režim.
Obsah balenia:
1x čelovka
1x gumová čelenka
1x Micro-USB kábel
 
Režim
Vysoký výkon 
Střední výkon 
Nízký výkon 
Výkon:
200 Lumenů
80 Lumenů
5 Lumenů
Provozní doba:
1.5 Hodiny
4 Hodiny
72 hodin 
Intenzita:
628cd
157cd
16cd
Dosvit: 
až 50 metrů 
Voděodolnost:
IPX-4
Pádu vzdornost: 
2 metry
Hmotnosť 0.047 kg