Informácie pre zákazníkov: Prosíme zákazníkov aby pri výbere výdajného miesta Z-Box a Alzabox volili v košíku platbu prevodom. Dobierku pri Z-Boxoch a Alzaboxoch už nepodporujeme. Ďakujeme za pochopenie.
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Baterka Fenix TK22 UE - 1600 Lumenov

 

Baterka značky Fenix o výkone 1600 Lumenov a dosvitom 405 metrov. Maximálna doba svietenia 80 hodín. Stupeň krytia proti vode a prachu IP68. 4 svetelné režimy + funkcie stroboskop. Vhodná ako pre outdoorové aktivity tak aj pre domáce činnosti.

Dostupnosť Momentálně nedostupné
€126,04
€104,17 bez DPH
   
Kód tovaru B-F-TK22UE
Značka Fenix
Kategória Baterky a svietidlá
Záruka 2 roky
 

Vďaka svojim vlastnostiam ako je vodotesnosť, prachuvzdornosť, perfektným výkonom 1600 lumenov a dosvitom 405 metrov je vhodná pre použitie v drsných vonkajších podmienkach profesionálov, ozbrojenými zložkami ale aj poľovníci. Baterku využijete aj pri rôznych outdoorových aktivitách, kempovanie, rybárčenie či výpravách do prírody. Svietidlo je osadená vysoko výkonnou LED LUMINUS SST-40 a disponuje 5 svetelnými režimami.
Toto svetlo je ideálny do krízových situácií. Hlava baterky je vybavená úderným prstencom, ktorý je vyrobený z ocele a je opatrený tiež 3 hroty z volfrámové ocele, ktorý využijete pri krízovej situácie alebo k núdzovému rozbitiu skla. Vďaka svojmu masívnemu prevedeniu je veľmi pevná ale zároveň kompaktné svojou veľkosťou. Tiež skvele odoláva nízkym teplotám / mrazu.

Vlastnosti baterky:

  • praktické využitie
  • masívne dizajn. Telo vyrobené
    Hmotnosť 0.147 kg