Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Jednodielna montáž pre tubus 30-34 mm ODEON OMEGA - 20 MOA - Výška 38 / Výška 40mm

Neohodnotené
 

Jednodielna duralová montáž pre tubus 30 - 34. Upevnenie na rail 21mm. Rýchloupínacie páčka. Protišmykové ryhy vnútri krúžkov. Výška 40 mm. Predná strana montáže vybavená vodováhou. Letecký dural 7075. Náklon 20 MOA. Povrchová úprava tvrdý elox. Upínanie vyrobené z ocele. Súčasťou balenia tiež lišta pre kolimátor či iné príslušenstvo. Výhodou je zväčšená vzdialenosť medzi krúžkami.
* Patented BY ODEON

Dostupnosť čoskoro v predaji
€204,17
€168,74 bez DPH
   
Kód tovaru M-JM-30-34
Značka ODEON OPTICS
Kategória Montáže a mieridlá
Záruka 2 roky
 

Jednodielna montáž z odolného, ​​pevného a zároveň ľahkého materiálu - letecký dural 7075. Montáž je určená pre optiku s tubusom 34 mm a vďaka prídavným redukčným krúžkom je možné ich použiť aj pre optiky s tubusom 30 mm. Ako samotné krúžky tak aj redukčné krúžky majú na vnútornej strane protišmykové ryhy. Montážne krúžky sú na každej strane upevnené 3 skrutky.
Na každý z montážnych krúžkov možno pripevniť ešte doplnkovú lištu, kam je možné upevniť ďalšie príslušenstvo napríklad vodováhu či iné. Krúžky sú určené na montáž na weaver lištu o šírke 21 mm. Ako spôsob pripevnenie na lištu možno zvoliť klasické upevnenie pomocou štandardného skrutky či pomocou rýchloupínacie páčky - obe tieto varianty sú súčasťou balenia.
Táto montáž bola navrhnutá s väčším rozostupom medzi krúžkami, tak aby optika nikde nenarážena do okraja krúžku a bola zaistená čo najjednoduchšia manipulácia s korekciami umiestnenými na optike.
Montáž možno pripevniť na lištu pomocou rýchloupínacích páčok ale tiež je možné tieto páčky vymeniť za klasický upínací skrutka, všetko je súčasťou balenia.
Na prednej strane montáže je umiestnená vodováha.
V balení tiež nájdete prídavnú lištu s sloty pre pripojenie ďalšieho príslušenstva napríklad kolimátora.

Technické parametre:
Materiál: Letecký dural 7075
Materiál upínanie: oceľ
Tubus: 30 - 34 mm
Výška: 38 mm a 40 mm (merané od lišty po stred krúžku)
Dĺžka: 128 mm
Vzdialenosť medzi krúžkami: 75 mm
Váha: 403 g